Cyberpunk 2077 je masívnym úspechom

Napísal mikino 13. decembra 2020 v Recenzia

Cyberpunk 2077 je RPG od tvorcov série Witcher. Hra sa odohráva vo svete vytvorenom Mikom Pondsmithom, ktorý je jedným z otcov cyberpunk žánru a tvorcom kultovej klasicky a pen-and-paper RPG hry, Cyberpunk.

Cyberpunk 2077 je akčné dobrodružstvo zasadené v otvorenom svete mesta Night City, megapole posadnutej mocou, pôvabom a telesnými modifikáciami. Vy hráte v úlohe V, nájomného zločinca, ktorý ide po jedinečnom implantáte, ktorý je kľúčom k nesmrteľnosti. Vašej postave môžete upravovať kyber výbavu, schopnosti a herný štýl a preskúmavať rozľahlé mesto, kde vaše rozhodnutie tvoria príbeh a svet okolo vás.

Cyberpunk 2077 Vitajte v Night City.

Atmosféru z tohoto sveta dobre poznáte z noviel Williama Gibsona, filmu Blade Runner a stolovej hry Cyberpunk 2020. Hra je verná koreňom cyberpunk žánru. Hráči sa ocitajú v temnej budúcnosti roku 2077 a vo svete, v ktorom sa pokročilá technológia stala zároveň spásou a prekliatím ľudstva. Rozvetvený nelineárny príbeh navrhnutý pre dospelé publikum sa odohráva v rušnej metropole Night City a v jeho okolí.Voľnosť akcie a rôznorodosť v hernom štýle sú zaručené vďaka sandbox prostrediu hry a mechanikám inšpirovaným systémom z hry Cyberpunk 2020, čo hre dodáva dobre ladené požiadavky pre moderné RPG. Herný štýl napumpuje žily hráčov adrenalínom a bude zároveň verný duchu Cyberpunk, rebélii, štýlu, napätiu a neistote.

Samozrejme nemôže byť táto realita obraná o smrtonosné železo, zbrane, pušky, implantáty, tucty vychytávok a iných rôznorodých častí výbavy potrebných pre prežitie v uliciach Night City.

Cyberpunk 2077 — Official E3 2019 Cinematic Trailer

Hrajte v úlohe nájomného zločinca!
Staňte sa kyberpunkom, mestským žoldnierom vybaveným kybernetickými vylepšeniami a vybudujte vašu legendu v uliciach mesta Night City.

Žite v meste budúcnosti!
Vstúpte do obrovského otvoreného sveta mesta Night City – do miesta, ktoré závadza nové štandardy grafiky, komplexnosti a hĺbky.

Ukradnite implantát, ktorý zaručuje večný život!
Prijmite najriskantnejšiu zákazku vášho života a nájdite prototyp implantátu, ktorý je kľúčom k nesmrteľnosti.

Nová generácia otvoreného sveta

V Cyberpunk 2077 CD Projekt znovu odviedol parádnu prácu a ponúkol veľmi pôsobivý titul a prakticky prvú skutočne next-gen hru v otvorenom svete. Vizuálne jedinečnú, preplnenú obsahom, hĺbkou a celú vedenú pôsobivým príbehom, v ktorom zahviezdi Keanu Reeves. Skutočne je to niečo, čo sa oplatí zahrať a nebudete banovať.

Napriek množstvu RPG prvkov a rôznych hlbších možnosti sa ani akční hráči nemusia obávať. Autori nechávajú na hráčovi, ako hlboko v v tejto oblasti pôjde. Ale napriek tomu od toho nečakajte čistú akciu, je to primárne príbehom vedená hra s úlohami s rozmanitým zameraním, v čom aj exceluje. Aj keď vzhľadom na rozlohu a otvorený svet tu nechýbajú ani rôzne menšie chyby, ale nevidel som nič vážne, čo by ovplyvnilo samotnú hru, zrejme už day 1 patch niektoré veci odstráni.

Zdroj: Sector.sk , ProGamingShop.sk